• Çağrı merkezi
  • 0532 710 11 83
  • *İstanbul *İzmir *Ankara

Hakkımızda

VİP EXPRESS Nakliyat, sektöründe, Türkiye ye kaliteli, profesyonel evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. İster İstanbul her ile her semte sorunsuz taşımacılık hizmeti almak için bizi arayın… Evden eve nakliyat hizmetlerinde en önemli unsur eşya paketlenmesi iyi olmayan eşyanın her kısmı ciddi anlamda zarar görür onun için paketleme ciddi bir önem taşır.

Firmamız bütün eşyalarınızın hepsini a dan z ye kadar hepsini 50.000 Tl ye kadar sigorta kapsamında taşımaktadır. Vip nakliye sektöründe firmamız sayısız anlamda birçok referansa sahiptir. Eşya taşımacılık için verilen  k3 yetki belgelerine sahibiz.

VİP nakliyat olarak asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Firmamız gelişen teknoloji takip eden kurumsal kimliği bozulmamış bir evden eve nakliye firmasıdır. Araçlarımızın hepsi evden eve nakliyat için uygun olup 3+1 ve 4+1 ev eşyalarını rahatlıkla alabilen elbise dolaplı ve halıflex kaplıdır. Ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir. Fiyatlarımız eşyalarınızın yoğunluğu azlığına göre belirlenmektedir.

Call Now Button