• Çağrı merkezi
  • 0532 710 11 83
  • *İstanbul *İzmir *Ankara
09 Oca

Evden eve nakliyat

VİP EXPRESS Nakliyat olarak bizler evden eve nakliyat sektörün en önde gelen firmamız başında olmamıza rağmen yılardır süre gelen nakliye hizmeti tarihimizde en büyük önceliği daima müşterilerimiz ana prensiplerine uygun tutarak sürekli kendimizi geliştirmeyi amaç olarak benimsemiş durumdayız . Söz konusu eşyalarınız güvenliği,temizliği ve sizin bu Nakliyat işlemleri gerçekleştirilirken huzurlu hissetmeniz.

Evden eve nakliyat olarak bir nakliyat hizmeti ortalama 5 saat sürmektedir daha sonrasında yapılacak iş yükü siz değerli müşterilerimize aittir. İstanbul Evden eve nakliyat şirketleri olarak bizler sizin bu iş yükünüzü azaltmak adına bütün eşyalarınız tek tek de-monte haline getirerek , en ufak ayrıntısı kadar paketlenip yeni adresinize taşıdıktan sonra tekrar monte haline getiriyoruz. İşte biz bu işlemlerin başında size söz verdiğimiz anahtar teslim Evden Eve Nakliye hizmetini gerçekleştirmiş oluyoruz. Minimum riskle en güvenilir nakliyat hizmeti için Evden eve nakliyat ve tüm Türkiye’de ki en iyi nakliyat firması biri olan VİP EXPRESS Nakliyatı ev,ofis ve parsiyel  eşya taşımacılığı size tavsiye ediyoruz.

“Firmamız evden eve nakliyat ile taşının , gülümseten taşınma anıları aklınızda kalsın.”

İstanbul ev taşıma firması olarak Türkiye’de Nakliyat sektöründe taşınmış bir firma olmanız karşı, ayni zamanda kurumsallaşarak sektörde ki kalıcılığımızı sabitleştirmiş bulunuyoruz. Sektör deki bütün firma gereksinimlerini kendi bünyesinde bulunduran Evden eve taşıma şirketi olarak size bu özelliği sayesinde güven vermektedir. eşyalarınız henüz kamyonumuz yoldayken sigorta altına alınarak daha adresinize varmadan, iki taraf içinde huzurlu bir yolculuğun ilk aşamalara birlikte adim tanımış oluyoruz.

Bütün bu işlemleri gerçekleştirilirken ayni zamanda bütçenizi geçmeyecek cazip fiyatlarla sizin ekonominizi’de düşünen İstanbul Nakliyat sektörde ki diğer firmalara oranla %20 daha uygun fiyat Avantajiyla’da karşınızda.

Deneyim, ekipman ve personel konusunda her zaman en doğru seçimi olan Nakliyat firmamız 1992 yılından beri uzman yönetici ekibiyle her zaman en doğru ve en güvenilir nakliyat hizmetini prensip olarak benimsemiştir. Bu uzman kadromuzla huzurlu taşınacağınız emin olabilirsiniz. Eviniz nerede olursa olsun, asansörlü taşıma hizmeti bulunan nakliyat firmamız asansör sorununu ortadan kaldıracaktır. Size sadece arkanıza yaslanıp bizimle taşınmanın keyfi çıkarmak kalır .

Buraya tıklayın bizim hakkımızda detaylı bilgileri web sayfamızda bulabilirsiniz.

  • 0212 356 11 83
  • 0216 573 42 32

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button