• Çağrı merkezi
  • 0532 710 11 83
  • *İstanbul *İzmir *Ankara
09 Oca

Beylikdüzü evden eve nakliyat

Beylikdüzü evden eve nakliyat Firmamız 1992 Yılında İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde kurulmuştur. 26 Yılı aşkın tecrübemiz ile nakliyat sektöründe bugünlere kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyata vermeyi başardık. Beylikdüzü  Nakliyat firmamız Beylikdüzü Evden Eve Nakliye Hizmeti dışında birçok farklı nakliyat hizmetleri de vermektedir.

Beylikdüzü ev taşıma firması İstanbul’da şehir içi, İstanbul Şehirlerarası Ofis büro nakliyatı, Villa Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı Askılı Tekstil Taşımacılığı, Para kasası ve Piyano Taşımacılığı, Parça Eşya Taşımacılığı, Eşya Depolama hizmeti gibi birçok alanda geniş nakliye hizmeti vermektedir.

Beylikdüzü nakliyat firmamızın geniş araç filosu ve alanında uzman nakliyat çalışanları sayesinde her zaman gelen tüm nakliyat taleplerine cevap verecek kapasitedir. Geçmiş den günümüze kadar vermiş olduğumuz ve verecek olacağımız tüm nakliyat hizmetlerimizde müşterilerimizin eşyalarına verdiğimiz değeri yapmış olduğumuz temiz titiz prensipli çalışmalarımızla kanıtlamaktayız. Tüm nakliye çalışmalarımızda eşyalarınız Beylikdüzü nakliyat güvencesinde nakliyat sigortası yapılmaktadır

VİP EXPRESS Nakliyat A.Ş Fiyat bilgisi için;

Call Now Button